برو به پیشخوان > نمایش > فهرست ها و یک فهرست برای وبلاگ ایجاد نمایید

چند نکته کلیدی خرید ادکلن

چند نکته کلیدی خرید ادکلن

1-اولین مورد در بحث خرید عطر و ادکلن ، انتخاب فروشگاه معتبر و قابل اعتماد است که با توجه به گران بودن عطر ها یکی از پارامترهای اصلی به حساب می آید.

2-دومین مورد قیمت عطر هاست . هر محصولی در بازار قیمت مناسب و رایجی دارد و شما با مراجعه به چندین فروشگاه به راحتی امکان مقایسه کردن دارید.

اگر محصولی از قیمت رایج و معقول در بازار ارزان تر پیدا کنید می تواند دلیل محکمی بر فیک بودن کالا باشد اما لزوما گران بودن هم دلیل بر اصل بودن کالا نیست. Eau de Cologne3- عطر ها از نظر ماندگاری به چندین دسته تقسیم می شوند که کمترین ماندگاری دارد .Perfumeو بیشترین ماندگاری برای ماندگاری عطر ها باید به مواردی مثل پوست بدن توجه کنید که پوست های چرب باید عطر هایی با ماندگاری بالاتر را استفاده کنند.

این نوع پوست است که تفاوت را ایجاد می  کند و به همین دلیل نیز ماندگاری عطر از فردی به فرد دیگر متفاوت است. موارد دیگری که برای ماندگاری عطر باید بدان توجه کنید بحث جنس لباسی که استفاده میکنید و شرایط آب و هوایی محل زندگی است.

4-یکی از راه های تشخیص اصل بودن عطر برچسب اصالت کالای وزارت بهداشت است که میتوانیم اعتماد کنیم که کالا اصل است.

5-کارتن ادکلن ها با توجه به اینکه در طی سال ها تغییرات خیلی کمی دارند میتوانیم به عنوان یک مدرک برای اصل یا فیک بودن در نظر بگیریم. نوشته ی روی کارتن ها باید با یک فونت باشد ، کیفیت رنگ کارتن باید قابل قبول باشد .

6-شیشه های ادکلن های اصل شفاف ، بدون خراشیدگی و برآمدگی است. موارد گفته شده در این مقاله از ایران پرفیومز به صورت کاملا تجربی است و این تجارب پس از سال ها سروکار داشتن با انواع ادکلن های اصل و فیک به دست می آید .

7-عطر ها باید در جای مناسب و دور از خورشید و مکان های گرم نگه داری شود. بعضی افراد عطر هارا در یخچال نگه داری می کنند که کار اشتباهی است و به مواد به کار رفته در عطر آسیب می زند. بهترین مکان جای تاریک و دمای 10 درجه است.

8-این باور غلط وجود دارد که هر فرد باید فقط یک عطر داشته باشد .با گذشت زمان ما به بوها عادت می  کنیم و مغز دیگر آن  ها را تشخیص نمی دهد. هر چه دوز استفاده از عطر را افزایش دهیم، مغز بیشتر به آن رایحه عادت می  کند؛ در نتیجه استفاده بیشتر از عطر بی فایده است. در عوض دو یا سه عطر متفاوت و مطابق با سلیقه و فعالیت خود انتخاب و استفاده کنید.

برچسب ها:

این مقاله بدون برچسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *